27.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Egjiptiani

Etiketim: egjiptiani

Falsifikonte viza e pasaporta, arrestohet egjiptiani në Durrës

0
Një 45-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi falsifikonte dokumente. Shtetasi egjiptian me iniciale H.O., akuzohet për veprat penale “Falsifikimi i dokumenteve” dhe “Falsifikimi i letërnjoftimeve,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS