20.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dubait

Etiketim: Dubait

Enca njofton se është bërë banore rezidente e Dubait

Enca njofton se është bërë banore rezidente e Dubait

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka treguar gjithmonë se i pëlqen udhëtimet në vende të largëta dhe luksoze.Ajo është një vizitore mjaft e...
Pas Afrikës dhe Dubait, Enca Haxhia si destinacion të radhës të pushimeve zgjedh Turqinë

Pas Afrikës dhe Dubait, Enca Haxhia si destinacion të radhës të...

0
Janë bërë thuajse një muaj që kur këngëtarja Enca Haxhia ka nisur pushimet e para në Afrikë, Zanzibar.Dhe pas disa ditësh qëndrimi atje, ajo...
Pas Dubait, Enca nis pushimet luksoze në Afrikë

Pas Dubait, Enca nis pushimet luksoze në Afrikë

0
Këngëtarja e njohur, Enca ka kohë që nuk është aktive me koncert dhe mbrëmje muzikore.Por, këtë kohë pauze ajo po e shijon pafund duke...

Princesha Haya në betejë ligjore me sundimtarin e Dubait

0
Princesha Haya bint al-Huseini, gruaja e sundimtarit të Dubait Sheikh Mohammed bin Rashid al-Maktoum, u shfaq në një gjykatë britanike të martën për seancën...

Tërmet në Iran, dridhjet u ndjenë edhe në Kullat e Dubait...

0
Vëhgimet e sizmologjisë së Qendrës Kombëtare të Meteorologjisë (NCM) monitoruan një tërmet me madhësi 5.1 të shkallës Rihter që goditi Iranin jugor në orët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS