34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dritaret

Etiketim: dritaret

Zjarri në katedralen historike franceze shkatërron dritaret e artit dekorativ

0
Një zjarr masiv në një katedrale gotike në Francë ka shkatërruar dritaret e mrekullueshme të saj me xhama dekorativë. Kalimtarët shihnin në ankth...

Rrëfimi trondites i nënës që i abuzuan seksualisht vajzën minorene: Ajo...

0
  Disa vite më parë, mësuesi i shkollës fillore Muzo Dida, 63 vjeç ka abuzuar seksualisht me një nxënëse të klasës së pestë në një...

Arsyeja brilante pse duhet t’i pastroni dritaret tuaja me gazetë

0
Pastrimi i dritareve mund të jetë një detyrë e vështirë. Disa njerëz përdorin produkte të veçantë për pastrimin e dritareve, ndërsa të tjerët thjesht...

Duartrokitje dhe lotë, ja ç’ndodhi sot në shkollën e mësueses që...

0
Mësuesit dhe nxënësit e shkollës “Mark Gashi”, në Fier, kanë përkujtuar sot me dhimbje mësuesen Roza Deliu, e cila vdiq tragjikisht pak ditë më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS