21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bukuria

Etiketim: bukuria

Kush janë mbretëreshat e bukurisë që kryen vetëvrasje

0
Bukuria apo suksesi nuk sjell lumturi. Dëshmi e tre historive të femrave të bukura, të cilat të zhgënjyera nga ngjarjet e jetës së tyre u...

Bukuria e alpeve shqiptare shijohet nga grupi i turistëve të huaj

0
Ngrohja e motit ka nisur popullimin e alpeve shqiptare, kryesisht me turistë të huaj. Shtegu Theth-Valbonë dhe ansajellas është më i preferuari për turistët,...

Bëni grimin në stilin e viteve ’60 për pesë minuta: Bukuria...

0
Arrini dukjen e divave më të bukura të Hollywoodit Kur është fjala për modën, vitet gjashtëdhjetë të shekullit të kaluar kurrë nuk do t’i harrojmë. Bukurinë...

A ndihmon bukuria në punë?

0
Për të gjetur punë shpesh herë nuk mjafton një CV e mirë apo një përgatitje profesionale, por duhet dhe një dukje e mirë. Ky...

“Bukuria është në gjene”, Anxhelina ia poston një foto joshëse Beatrixit

0
Anxhelina dhe Beatrix kohën e fundit kanë qenë të pandara. Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj së fundi kanë pushuar bashkë në Paris. Madje, dy kushërirat gjatë...

‘Nihal’ shkëlqen nga bukuria në muajin e fundit të shtatzënisë

0
Në muajin shkurt të këtij viti aktorja e njohur turke Hazal Kaya i dha fund beqarisë. Kaya u martua me aktorin Ali Atay me të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS