18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Boshtit

Etiketim: boshtit

Çka është lordoza lumbale e boshtit kurrizor dhe si shërohet

0
Lordoza lumbale e boshtit kurrizor është deformitet nga i cili boshti kurrizor në pjesën lumbale është shumë i shtrembëruar nga brenda Ekziston lordoza lumbale e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS