24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bletë

Etiketim: bletë

FOTO/ Njihuni me 24-vjeçarin e guximshëm, lejon 60,000 bletë t’i “pushtojnë”...

0
Një 24-vjeçar në Indi, lejon që më shumë se 60,000 bletë të mbulojnë fytyrën e tij. I riu i njohur si Natyre M.S, i...

Të gjitha lëndët ushqyese në një pikë…të vetme qumështi blete; Lexoni...

0
Bletaria është shkenca, por edhe arti që mbron shëndetin përmes produkteve të bletëve. Mes këtyre është edhe qumështi i bletës. Sidomos në kohërat e...

Gratë e kësaj shenje janë bletë mbretëresha. Të gjithë e duan...

0
Nëse njihni gra të shenjës së Luanit, ju e dini tashmë që ato janë unike, kanë një sens shumë të veçantë për vlerat. Dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS