24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Blerësi

Etiketim: blerësi

Ishulli privat në Irlandë shitet për $6 mln, blerësi e pa...

0
Një ishull privat në brigjet e Irlandës, i cili krenohet me tre plazhe, shtatë shtëpi dhe botë pasur natyrore, është shitur dje për 6...

Fier/ Sekuestrohen 865 gramë kanabis, arrestohen shitësi dhe procedohet penalisht blerësi

0
Një tjetër operacion policor antidrogë është finalizuar me sukses në qytetin e Fierit. Janë sekuestruar 865 gramë kanabis dhe është arrestuar në flagrancë poseduesi i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS