25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet BKHsë

Etiketim: BKHsë

PD: Kandidatja për kreun e BKH-së Aida Hajna, nën hetim penal...

0
PD ka hedhur akuza të forta kundrejt qeverisë në lidhje me zgjedhjen e kreut të BKH-së. Me anë të një dalje nga selia e PD-së,...

Krijimi i SPAK dhe BKH-së, KLP: Do të jenë 60 hetues...

0
Këshilli i Lartë i Prokurorisë njofton se menjëherë pas ngritjes së SPAK, që pritet të ndodhë në ditët në vijim, do të hapet gara...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS