16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Baton

Etiketim: Baton

‘Po gënjen publikisht duke mbrojur një krim’ Bushati replika me Baton...

0
Analistët Andi Bushati dhe Baton Haxhiu janë përpasur sot në lidhje me mesazhet e publikuara nga Presidenti Meta, ku flitej për pazare mbi gjyqtarët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS