30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkua

Etiketim: bashkua

Iu bashkua paramilitarëve për ta luftuar popullin shqiptar të Kosovës, por...

0
Shumë sportistë në Serbi në vitin 1998-1999, iu bashkuan radhëve të paramilitarëve serb, për të sulmuar popullin shqiptar të Kosovës.Ndër kriminelët ka qenë edhe...
“Oscars 2022” – Megan Thee Stallion iu bashkua kastit të “Encanto” në një performancë befasi të k…

“Oscars 2022” – Megan Thee Stallion iu bashkua kastit të “Encanto”...

0
Megan Thee Stallion doli në skenë për të interpretuar një këngë nga filmi fitues i "Oscars" "Encanto" të dielën (27 mars) në ceremoninë e...
Edhe Will Smith në fillim iu bashkua atyre që qeshën në kurriz të gruas së tij, por shikimi i Jad…

Edhe Will Smith në fillim iu bashkua atyre që qeshën në...

0
Ndonëse shumëkush mendon se ngjarja e mbrëmshme në ceremoninë e Oscars ishte një lojë e mirë inskenuar dhe joshje për sa më shumë shikues,...

U bashkua me ushtrinë për të mbrojtur Ukrainën, vritet gjatë luftës...

0
Gjithë Ukraina është e bashkuar në këtë luftë që po kalon me Rusinë, ku qindra qytetarë kanë humbur jetën.Shumë ukrainas nga fusha të ndryshme,...

Herrera zbulon arsyen se pse u bashkua me PSG-në

0
Ander Herrera përfundoi një transferim të lirë për t’u bashkuar me gjigantët e Ligue 1, Paris Saint-Germain (PSG) pasi kontrata e tij me, Manchester...

Dua Lipa iu bashkua protestuesve në Britani me moton “Black Lives...

0
Dua Lipa protestoi kundër abuzimit të personave me ngjyrë. Java e fundit ka qenë e mbushur me protesta në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS