16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkëpunojnë

Etiketim: bashkëpunojnë

SHBA lejon kompanitë amerikane të bashkëpunojnë me Huawei për 5G

0
Uashingtoni po ndryshon rregullat që kompanitë amerikane të merren me furnizuesin e rrjetit kinez Huawei. Kjo u konfirmua nga Ministri i Tregtisë, Wilbur Ross, në...

Shkencëtarët kinezë dhe amerikanë bashkëpunojnë për gjurmimin e origjinës së COVID-19

0
Ndërsa disa politikanë të administratës së Trump-it nxitojnë të përhapin teorinë konspirative që origjina e COVID-19 është nga një laborator në Wuhan, shkencëtarët amerikanë...

Pas ‘Pasha jetën’, Capital T dhe Majk bashkëpunojnë sërish

0
Reperët e njohur të skenës vendore, Capital T dhe Majk janë bërë bashkë sërish për një bashkëpunim muzikor. Lajmin e konfirmuan vetë artistët përmes rrjetit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS