19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bark

Etiketim: bark

U plagos me dy plumba në bark, ky është 44-vjeçari

0
Publikohet foto e Kujtim Memës, 44-vjeçarit që iu bë atentat në Lushnje.Mema ka marrë dy plumba në bark dhe ndodhet në gjendje të rëndë...

Për herë të parë në Shqipëri, nëna mbanë në bark fëmijën...

0
Për shkak të disa problemeve shëndetësore në adoleshencë, një vajzë – identiteti i të cilës nuk u zbulua – tregoi në “Opinion” se e...

U qëllua dy herë në bark…

0
Vëllai i Serge Aurier u qëllua për vdekje në orët e para të mëngjesit të së hënës jashtë një klubi nate në qytetin e Toulouse. Ai ishte duke shijuar natën e...

Dëshironi ta largoni dhjamin në bark? Konsumojeni këtë pije para gjumit

0
Çdonjëri nga ne ka fituar peshë në ndonjë moment të veçantë të jetës sonë, duke bërë kështu të lind nevoja që të kërkojnë receta...

Ja se çfarë ndjen bebja në bark kur nëna është e...

0
Përderisa mund të kemi përvoja të shumta në jetë, pa dyshim shtatzënia është një prej periudhave më unike që ka të bëjë me një...

5 ushqimet më të këqija që të shtojnë yndyrën në bark

0
Me siguri gjatë kohës së karantinës të ka kapur paniku që mund të kesh shtuar disa kile. Nuk je e vetmja. Por nuk është...

Si ta digjni dhjamin në bark dyfish më shpejt

0
Dëshironi të digjni më shumë yndyrë pa u munduar ekstra? Epo, siç duket sekreti është të ushtroni para se ta keni ngrënë shujtën e mëngjesit. Studimi...

Dieta kundër dhjamit në bark që ju lejon të hani çdo...

0
Nëse keni kile te tepërta, dhe kjo shfaqet sidomos në zonën e barkut, atëherëq ju duhet ta provoni ditën më të re. Kjo dietë...

5 shkaqet pse ju vajza mund të ndjeni dhimbje në bark...

0
Disa gra, pasi kanë kryer marrëdhënie seksuale, mund të ndjejnë atë që perceptohet si dhimbje stomaku. Ndoshta, ju po pyesni arsyet e këtij çrregullimi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS