26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bar

Etiketim: bar

Momenti i përplasjes kokë më kokë i mbrojtësit të Barçës që...

0
SPANJË- Ankthi përfshiu 'Camp Nou' në takimin midis Barcelonës dhe Celta Vigos. Dy lojtarët e Barcelonës, Gavi dhe Ronald Araujo ishin protagonistët e pafat...

Merr me qira ambientin për bar kafe, e kthen në shtëpi...

0
Shtepitë funerale duket se është biznesi më i përhapur kohet e fundit.Këto shtëpi janë ambjentet ku kryhen kundrejt pagesës ceremonitë mortore para përcielljes për...

6 gjoba në 24 orët e fundit, Task Forca për COVID-in:...

0
Në 24 orët e fundit nga task forca e ngritur për anti-COVID-in në lidhje me zbatimin e masave mbrojtëse janë bërë 1617 inspektime nga...

Bar veshi është bimë shëruese: Ilaçi natyral i cili ndihmon te...

0
Ithtarët e mjekësisë tradicionale posaçërisht e theksojnë çajin e kësaj bime Bar vershi (Sempervivum tectorum), në gjuhën popullore është i njohur edhe si burgulli i...

Të përfituara me drogë dhe prostitucion/ Sekuestrohen 2 milionë euro pasuri...

0
Policia e Durrësit njofton se ka sekuestruar pasuri me burim kriminal me vlerë 2 milionë euro. 2 milionë euro dyshohen si të përfitura...

Përballja me Covid-19/ Sazan Guri kalon OBSH dhe “zgjidh enigmën”: Libër...

0
Ambientalisti Sazan Guri bën të ditur se sapo ka përfunduar librin e tij “Perballja me P(l)andemine”, 101 vezhgime nen syrin e avokatise se natyres. Në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS