24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Banditë

Etiketim: banditë

Rama: Je komunist i mbaruar; Bushati: Nuk punoj për 10 banditë

0
Një tjetër debat i fortë u zhvillua në Open në Top Channel mes kryeministrit Edi Rama dhe analistit Andi Bushati. Debati nisi kur Rama...

Përplasja në Open/ Rama: Je komunist i mbaruar; Bushati: Nuk punoj...

0
Një tjetër debat i fortë u zhvillua në Open në Top Channel mes kryeministrit Edi Rama dhe analistit Andi Bushati. Debati nisi kur Rama...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS