14.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Azra

Etiketim: Azra

“Azra” tregon vështirësitë që kalojnë gjatë xhirimeve të serialit

0
 “Mos ma lësho dorën” serial po pëlqehet shumë nga publiku dhe me temën e tij po e mban zgjuar vëmendjen e shikueseve. Pjesë e serialit janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS