26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autopsia

Etiketim: autopsia

Familjarët e viktimave të Covid-19 kërkojnë t’ju bëhet autopsia të afërmve...

0
Familjarët e vik0timave të Covid-19 në Kosovë kërkojnë nga Instituti i Mjekësisë Ligjore që të afërmve të tyre t’ju bëhet autopsia. Drejtori i përgjithshëm...

Autopsia konfirmon se nipi i Elvis Presleyt, Benjamin Keough kreu vetëvrasje

0
Shkaku i vdekjes së Benjamin Keough është konfirmuar nga Zyra e ekzaminimit mjekësor në Los Angeles. 27-vjeçari, i cili ishte djali i Lisa Marie Presley...

Del autopsia e aktores që u mbyt në liqen

0
Aktorja Naya Rivera vdiq nga mbytja aksidentale, thanë zyrtarët në Kaliforni pas një ekzaminimi pas vdekjes. “Shkaku i vdekjes ishte mbytur, dhe mënyra e vdekjes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS