27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autoambulancat

Etiketim: autoambulancat

FFM dorëzoi autoambulancat në pronësi të përhershme për Spitalin e qytetit...

0
Presidenti i FFM-së, Muamed Sejdini dhe nën-kryetari i federatës, Lazar Rakixhiev drejtorit të Klinkës për sëmundje kirurgjike, dr. Luben Arsenkov dhe drejtorit ekonomik, Nermin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS