20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autentikë

Etiketim: autentikë

Njerëzit e lirë dhe autentikë ofendojnë ata që jetojnë me rregulla

0
Ata hanë kur janë të uritur dhe mbase pa e shtruar as tryezën. Ata nuk ndjekin modën, por ata përputhen me ngjyrat në përputhje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS