14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Australinë

Etiketim: Australinë

Alarme “katastrofike” për zjarre në Australinë Jugore dhe Viktoria

0
Nxehtësia dhe erërat janë duke kërcënuar zgjatjen e krizës së zjarreve në Australi, pasi tri shtete kanë paralajmëruar për kushtet më të rënda të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS