16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atraktiv

Etiketim: atraktiv

Kida sjell fotosesion atraktiv, mahnit me dukjen plot stil

Kida sjell fotosesion atraktiv, mahnit me dukjen plot stil

0
Këngëtarja e njohur, Kida kujdeset që çdo herë të paraqitet unike dhe me stil.Krijuesja e shumë hiteve nuk ka zhgënjyer as këtë herë, teksa...

Anxhela na thotë ‘mirëmëngjes’ me një imazh atraktiv nga pishina

0
Anxhela Peristeri po i shijon ditët e nxehta. Pas lehtësimit të masave shkak i pandemisë, të gjithë po mundohen që sa më shumë ti shijojnë...

Arta Nitaj sjell vallëzim atraktiv në TikTok, vë në pah linjat...

0
Moderatorja dhe aktorja e njohur, Arta Nitaj, vazhdon të jetë nga personazhet më të komentuara në skenën shqiptare. Krejt kjo, për shkak të linjave...

Aplikacioni atraktiv për rikthimin e ikonave të vjetra në iPhone

0
Nëse keni nostalgji për kohë, kur nuk duhej vendosur maskë për të dalë nga shtëpia, MSCHF e ka krijuar një aplikacion atraktiv. Derisa bota  jashtme...

Emily publikon video duke bërë vallëzim atraktiv para partnerit

0
Emily ka marrë vëmendjen me vallëzimin atraktiv. Modelja e famshme, Emily Ratajkowski di si ta marrë vëmendjen. Ajo me ndjekësit ndan shpesh fotografi ku shfaqet joshëse...

Dafina bën një tjetër ndryshim atraktiv në dukje

0
Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, përveç sukseseve në muzikë njihet edhe për paraqitjet e saj. Ajo guxom shpesh të bëj ndryshime drastike në pamje dhe këtë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS