25.5 C
Tirana
E diel, 28 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Analog

Etiketim: analog

Lajmi I Fundit / Nesër ndëpritet sinjali analog në Tiranë e...

0
Mbrëmjen e sotme, pas mesnate,  do të fiken antenat analoge, duke bërë të mundur kështu kalimin në transmetime digjitale në Tiranë dhe Durrës. Sipas vendimit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS