Ballina Etiketimet Alivanosur

Etiketim: alivanosur

Dallku: Gruaja ime është shtatzënë dhe është alivanosur pas asaj çka...

0
Armend Dallku ka zgjedhur të komentojë edhe sot ndeshjen e djeshme ndaj Gjilanit. Dallku në ‘Duelin Ditor’ ka sqaruar gjithë situatën e krijuar dje pas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24