Ballina Etiketimet Aliko

Etiketim: Aliko

Ish-e dashura e deputetit, Iva Aliko, zbulon anën e errët rreth...

0
Me të brendshme lëkure të zezë, çizme sipër kupës së gjurit dhe rripa që i shtrëngon pas trupit. Kështu shfaqet ish-e dashura e një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24