Ballina Etiketimet Akuzuarve

Etiketim: akuzuarve

4 mijë euro gjobë ndaj dy të akuzuarve pasi pranuan se...

0
Kastriot dhe Besart Kastrati, janë dënuar me nga 2 mijë euro gjobë secili veç e veç, pasi pranuan se në shkurt të 2021-ës, në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24