Ballina Etiketimet Aktivist

Etiketim: aktivist

Dy imamë dhe një aktivist shoqërohen në polici disa ditë pas...

0
Disa ditë pas protestës së organizuar në Berat kundër rritjes së çmimit të karburanteve dhe çmimeve të ushqimeve, policia ka shoqëruar sot organizatorët e...

Protestat e naftëtarëve, aktivisti Leka: Shteti e ka privatizuar në formë...

0
Aktivisti i Organizatës Politike, Klodi Leka ka qenë i ftuar pasditen e sotme në Ora News, ku ka folur për protestën e naftëtarëve të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24