Ballina Etiketimet Akanji

Etiketim: Akanji

Thyen rregullat e karantinës për t’i prerë flokët, dënohen Sancho dhe...

0
Dy yjet e Borussia Dortmund janë gjobitur nga DFL. Jadon Sancho dhe Manuel Akanji kanë pranuar nga një dënim nga DFL, për disa veprime të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24