Ballina Etiketimet Ai i qetë dhe mjek në SHBA

Etiketim: ai i qetë dhe mjek në SHBA

Policia e Kosovës po e kërkon për mashtrim në votime, ai...

0
Policia e Kosovës po kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e një të dyshuari për mashtrim në votime. Bëhet fjalë për 35-vjeçarin nga Tërmoci...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24