Ballina Etiketimet Ahmed

Etiketim: Ahmed

Ahmed Kalaja: Shoqatat islamike mbulojnë me bursë 35 mijë jetimë

0
Në studion e emisionit “Shqipëria Live” drejtuar nga dyshja e moderatorëve Flori Gjini dhe Erjona Rusi, ishte i ftuar imami i xhamisë “Dine Hoxha”,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24