Ballina Etiketimet Agjentin

Etiketim: agjentin

Irani ekzekuton agjentin e SHBA, Izraelit që spiunoi gjeneral Soleimanin

0
Irani tha sot se ka ekzekutuar një agjent të CIA-s dhe Mossad-it izraelit që u shpall fajtor për vepra spiunazhi, përfshi dhe vendndodhjen e...

Chelsea, United dhe Leicester e kontaktojnë agjentin e Coutinhos

0
Tashmë është pothuajse e sigurt, Philippe Coutinho s’do të qëndrojë te Bayern Munich. Ai ka pak shanse që të qëndrojë edhe te Barcelona, megjithatë nuk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24