Ballina Etiketimet Agj

Etiketim: Agj

Robert Berisha: Zoti ju pranoftë agjërimin dhe lutjet, ju pafsha të gjithëve duke qeshur kështu s…

Robert Berisha: Zoti ju pranoftë agjërimin dhe lutjet, ju pafsha të...

0
Këngëtari i njohur shqiptar, Robert berisha, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.Ai në fund të Muajit të Shenjtë të Ramazanit, vendosi...

Kurti takohet me Tërnavën, uron agjërim të lehtë për besimtarët

0
Kryeministri Albin Kurti e ka pritur në takim kryetarin e Bashkësisë Islame të Kosovës, myftiun Naim Tërnava."Kryeministri Kurti e uroi myftiun për muajin e...

Gruaja e krishterë që agjëron në Delvinë: Ndjej plotësim shpirtëror

0
Rreth 80% e banorëve të Delvinës i përkasin besimtarë myslimanë. Në këtë muaj të Ramazanit pjesa me e madhe agjërojnë.Elsa një besimtare ortodokse e...
Getinjo merr kritika pasi iu uroi agjërim të pranuar fansave pak pasi kishte publikuar fotografi …

Getinjo merr kritika pasi iu uroi agjërim të pranuar fansave pak...

0
Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, ka marrë kritika së fundmi nga fansat në rrjetet sociale.Kjo pasi ai fillimisht publikoi një fotografi ku shfaqej duke...

Po agjëroni? Ja disa këshilla që duhen mbajtur parasysh

0
Mos e anashkaloni vaktin tuaj të mëngjesitKa vetëm dy mundësi për të ngrënë gjatë Ramazanit: herët në mëngjes para lindjes së diellit (Syfyr) dhe...

Agjërimi i ramazanit nga diabetikët: Si të agjëroni në mënyrë të...

0
Shumica e muslimanëve në mbarë botën agjërojnë gjatë sezonit të shenjtë të Ramazanit, pasi është një pjesë thelbësore e jetës së tyre shpirtërore. Shumica...

Pacolli: Agjëroj që fëmijë, tani më mungojnë prindërit që agjëronim bashkë

0
Deputeti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, u ka uruar të gjithë besimtarëve agjërim sa më të lehtë.Pacolli, mes tjerash, ka njoftuar se agjëron...

Hoxha Mjekiqi tregon se kush është i liruar nga agjërimi

0
Muaji i shenjtë i Ramazanit po fillon nesër.E hoxha Behar Mjekiqi ka treguar se kush është i liruar nga agjërimi.Mjekiqi tha se personat që janë të...
Aida Doçi: Kam dëshirë të agjëroj, të gjithë njerëzit në Ramazan më duken shumë të mirë

Aida Doçi: Kam dëshirë të agjëroj, të gjithë njerëzit në Ramazan...

0
Këngëtarja shqiptare, Aida Doçi, tashmë njihet si një praktikuese e rregullt fesë islame.Meqë sot (e shtunë) zyrtarisht kemi hyrë në muajin e shenjtë të...

Meta uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit: Agjërim të lehtë...

0
Presidenti Ilir Meta ka uruar besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit, i cili fillon nesër.Kreu i shtetit uron agjërim të lehtë dhe të pranuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24