Ballina Etiketimet Afatgjate

Etiketim: afatgjate

3 rregullat që nuk duhet t’i shkelni, për një marrëdhënie të...

0
Jeta do të ishte më pak problematike nëse do të kishim një libër me përgjigjet e gatshme për çdo situatë të vështirë që hasim...

Lëndohet Ibrahimovic – rrezikon mungesë afatgjate

0
Zlatan Ibrahimovic nuk e ka nisur mirë periudhën pas mbylljes nga pandemia. Ylli suedez i futbollit është bashkuar me skuadrën e Milan për stërvitjet në...

Interi merr sulmuesin “plakush”, kontratë afatgjatë për goleadorin

0
Trajneri Antonio Conte do që të rrëmbejë në merkato Edinson Cavanin. Sulmuesi uruguian la përgjysmën bisedimet me Atletico Madridin, pasi në horizont u shfaq...

Lazio e kënaqur me punën e Inzaghit, gati rinovimi me kontratë...

0
Ndërkohë që futbolli është ndërprerë dhe në Itali po bëhet një debat i fortë mbi rifillimin apo anulimin e sezonit aktual, te Lazio po...

Ushqimet më të mira për patur një kujtesë të ‘fortë’ dhe...

0
Kujtesa është aftësia e organizmit për të koduar dhe depozituar informacione, në mënyrë që ato të riprodhohen dhe përdoren më vonë Psikologët e zhvillimit dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24