Ballina Etiketimet Adoleshenc

Etiketim: adoleshenc

Ankthi në adoleshencë/ Rriten rastet, mjekja: Janë shtuar vizitat, referohen edhe...

0
Rritet numri i fëmijëve që shfaqin probleme të shëndetit mendor. Mjekët psikiatër thonë se përveç prindërve janë dhe shkollat të cilat referojnë raste të...
I diagnostikuar me sëmundjen e Crohn në adoleshencë – kush është Pete Davidson, i dashuri i ri i …

I diagnostikuar me sëmundjen e Crohn në adoleshencë – kush është...

0
Pete Davidson është një emër që ka qenë në domenin publik për një kohë, por mund të mos dini edhe aq shumë për të.Ai...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24