Browsing Tag

Fjalë kyçe

Kuka: Euu sa turp për KEDS!!

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës në xhudo, Driton Kuka, është i revoltuar se si ende ndalet rryma në Kosovë dhe për orë të tëra. Kjo e ka shqetësuar shumë dhe shpreson se një gjë e tillë mos të ndodhë në të ardhmen.  “Euu…

Fillon afati kalimtar në hendboll

Të shtunën (sot) është hapur afati kalimtar veror në hendbollin kosovar. Skudrat dhe hendbollistët kanë kohë që deri më 22 korrik të bëjnë lëvizje për edicionin e ri. Pritet të jetë një afat i pasur me lëvizje të…