Zyrtare: Mbrojtësi i Interit kryen testet mjekësore tek Napoli

Mbrojtësi i Interit, Davide Santon ka kryer testet mjekësore tek Napoli.

Sandoton ishte afër kalimit te Sunderlandi, megjithatë marrëveshja dështoi për shkak se palët nuk gjetën pajtim.

Napoli doli të jetë skuadra më e interesuar për lojtarin dhe ai ka kryer testet këtë mëngjes në romë.

Santon raportohet se me sukses ka kryer testet dhe pritet vetëm konfirmimi zyrtar.

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *