Zyrtare: Ky është vendimi final i Bayernit për Mario Gotze

Presidenti i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rumenigge e ka konfirmuar se Mario Gotze do të largohet gjatë kësaj vere.

“Mario Gotze do të largohet nga Bayern Munich”, ka thënë shkurt Rummenigge.

Kujtojmë se Gotze është i kërkuar nga Liverpool dhe Tottenham, ndërsa ai ka vendosur që të kthehet të ish skuadra e tij Borussia Dortmund.

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *