Zjarri djeg katër shtëpi në Shuto Orizar

[ad_1]

Mbrëmë vonë ka pasur një zjarr në lagjen Shuto Orizare në Shkup ku për fat të mrië ka pasur vetëm dëme materiale.

Familjarët kanë arritur që të largojnë fëmijët nga shtëpitë, dhe kanë mbetur të digjen vetem mobiljet.

Familjet e dëmtuara më herët kanë jetuar në varfëri ekstreme dhe janë marrë me mbledhjen dhe shitjen e shisheve të plastikës.

Shkaku i zjarrit mendohet të ketë qenë instalimi i rrymës.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Tiranë, të miturën e zë korrenti

[ad_1] Një vajzë e mitur në Tiranë ka përfunduar në spital në një gjendje të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *