Zbulohet vëllai binjak i Granit Xhakës

[ad_1]

Futbollisti shqiptaro-zviceran, Granit Xhaka (24) nuk ka vetëm një vëlla (Taulantin), por edhe një vëlla binjak! Nuk e kishit ditur?

Atëherë shikoni ngjashmërini mes topçiut Granit dhe artisti Chris Mason, shkruan media zviceran “Blick”./Bota sot

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *