Yllka Kuqi shfaqet direkt nga pishina

10

Yllka Kuqi është këngëtarja shqiptare e cila është komentuar shumë kohën e fundit.

E pas angazhimeve e sidomos për festën e 8 marsit, shohim se Yllka ka gjetur pak kohë për relaks.

“Koha për relaks” kishte shkruar Yllka në imazhin që kishte postuar në llogarinë e saj në rrjetin social “Instagram”. Ajo shihej në një pishinë dhe po e shijonte shumë.

Ndryshe, Yllka pritet që shumë shpejt të vije me projekte të reja.

You might also like
Comments