Ylli britanik tregon format pas lindjes, nxjerr gjoksin pa sytjena

[ad_1]

Ajo vetëm 10 javë më parë është ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Por, Billie Faiers tregoi se ka kthyer format e saj seksi pas lindjes me një fustan të gjelbërt në Londër të enjtën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Duke nxjerr në pah gjoksin e saj pa sytjena dhe këmbët seksi, ylli 27-vjeçar tregoi se nuk kishte asnjë problem për t’i kthyer format e saj të para shtatzanisë.

E qeshur dhe plot sharm, Billie fitoi vëmendjen e të gjithëve./BS/

Image
Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *