Wake Up, 6 Qershor 2018, Pjesa 3 – Top Channel Albania – Entertainment Show

20Tema: Kuriozitete
– Ditët ngadalë po bëhen më të gjata, ndërsa Hëna po largohet gjithnjë e më shumë prej nesh
– Njerëzit nën 30 vjeҫ rrezikojnë të shurdhohen nga kufjet!
– Texas, kapet peshkaqeni 12 metra i gjatë!

Tema: Kur dashuria “internohej”… Enxhi Cuku rrëfen përvojën në filmin e ri “Internimi” dhe performancën në skenë me Rita Orën
Te ftuar: Enxhi Cuku

You might also like
Comments