Vrasje në tentativë ndaj një banori 42-vjeçar në Kërçovë

[ad_1]

Dyzet e dy vjeçari me iniciale A.A nga Zajasi është goditur me thikë nga vëllai i bashkëshortes së tij. Incidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 10:00 në Spitalin e Tetovës.

Sipas informatave të policisë A.A dhe M.D (30) në Strogomishten e Epërme të Kërçovës kanë qenë në spital që ta vizitojnë bashkëshorten dhe motrën e tyre, pas asaj vëllai është zemëruar për gjendjen e rëndë të motrës dhe ka filluar që ta akuzojë dhëndrin për të……

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Lëvizja Besa dhe LSDM kundër iniciativës për amnistimin e dhunuesve më 27 prill

[ad_1] Lëvizja Popullore e Maqedonisë e udhëhequr nga Janko Baçev, ka dorëzuar në Kuvend Propozim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *