Volejbollistja bëhet e famshme brenda natës: Shumë meshkuj do të donin ta kishin në krah (Video)

Winifer Fernandez u bë hit në rrjetet sociale, pasi u shfaq në ndeshje volejbolli.

Volejbollistja prej Republikës Dominikane u bë e famshme brenda natës në saje të takimit kundër kombëtares braziliane,trasmeton /Abc24.al

Në disa prej lëvizjeve në fushë, publikun kanë bërë që të harrojnë se janë në ndeshje sportive.

Bukuroshja ka shfaqur linjat trupore dhe ka marrë vëmendjen e kamerave, të cilat tani e tutje besohet se do ta përcjellin hap pas hapi lojtaren seksi. /Abc24.al

 

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *