Vlorë, të shtëna me armë

[ad_1]

Mbrëmjen e të premtes, janë raportuar të shtëna me armë zjarri, në qytetin e Vlorës.

Të shtënat janë dëgjuar në rrugën që lidh Vlorën me Kaninën.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, ku ka konstatuar rreth 20 gëzhoja.

Menjëherë janë ngritur grupe pune për zbardhjen e ngjarjes, si dhe grupe kontrolli për krehjen e zonës.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Tiranë, të miturën e zë korrenti

[ad_1] Një vajzë e mitur në Tiranë ka përfunduar në spital në një gjendje të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *