VIDEO/ Ky gol si i Xherdan Shaqirit po çmend Amerikën. Shikoje patjetër

Ish-mbrojtësi i Chelsea që luan në kampionatin amerikan në një ndeshje miqësore që u zhvillua ditën e sotme ka realizuar një gol fantastik.

Cole ka shënuar një gol si goli Xherdan Shaqirit në kampionatin evropian me Zvicrën në ndeshjen ndaj Polonisë me një rofeshatë në hyrje të zonës.

Cole në të njëjtën lëvizje pasi ka marr një top nga krahu i djathë nga rivënia anësorë ka kërcyer dhe ka shë3nauar me rofeshatë një supergol që po bën xhiron në rrjet nga tifozët amerikan dhe më gjerë.

Shiko videon

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *