VIDEO: Kumrije Mustafa dhe Besim Krasniqi kanë publikuar projektin e tyre të radhës

38

Këngëtarët e mirënjohur të muzikës popullore, Kumrije Mustafa dhe Besim Krasniqi kanë publikuar projektin e tyre të radhës edhe kete her kengetaret kan prekur temat aktuale te cilat po i preukopon qiftet e reja.

Kënga “Dashnia me fore” është kompozuar dhe shkruar nga Kreshnik Avdiu, incizimi i këngës është bërë në studion e Ardian Kastratit.

You might also like
Comments