VIDEO-FOTO/ Mjekët japin lajmin më të hidhur, ‘dridhet’ Demba Ba

Dëmtimi i frikshëm i Demba Ba te skuadra kineze Shanghai Shenhua mund t’i kushtojë karrierën futbollistike ish-lojtarit të talentuar të Chelseas.

Sipas rezonancave mjekësore golashënuesi më i mirë në Kinë ka thyerje të madhe dhe kapja e tij merr kohë të gjatë kështu që Demba Ba mund t’i japë lamtumirë karrierës së tij si futbollist.

Fotoja më poshtë është skaneri pas thyerjes brutale të këmbës, ndërsa koha e mjekimit pritet të përcaktohet më vonë por me shumë mundësi francezi pritet t’i thotë lamtumirë futbollit të luajtur.

Kontrolloni gjithashtu

Zbulohet gënjeshtra e Arbana Xharrës dhe Blerand Stavilecit

[ad_1] Dje, Lidhja Demokratike e Kosovës publikoi programin qeverisës për mandat katër vjeçar. Në program …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *