VIDEO/ Etnon ft Fajt & Dj Dagz publikojnë bashkëpunimin e ri

Grupit të njohur Etnon sapo kanë publikuar këngën e re “Ca bon per mu”, të cilën e sollën në bashkëpunim me artistin Fajt.

Në videoklipin e saj shohim një Genc ndryshe, me skena hot afër femrave, ashtu sic nuk e kemi pare në projektet e kaluara.

Kontrolloni gjithashtu

Zbulohet gënjeshtra e Arbana Xharrës dhe Blerand Stavilecit

[ad_1] Dje, Lidhja Demokratike e Kosovës publikoi programin qeverisës për mandat katër vjeçar. Në program …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *