Vëllai vret modelen pakistaneze: Postonte foto provokuese në rrjetet sociale

Modelja pakistaneze Qandeel Baloch është qëlluar për vdekja nga vëllai i saj për shkak të disa postimeve provokuese që ajo kishte bërë në rrjetet sociale.

Vëllai i saj, Waseem, 25 vjeç u arrestua në Dera Ghazi Khan në Pakistanin qendror natën e shtunë.

Vrasja e 26-vjeçares sipas të vëllait ka ardhur se ajo nuk ndalonte së postuari foto provokuese në rrjetet sociale dhe ai jo vetëm që e pranon krimin, por nuk ka shfaqur asnjë shenjë pendimi rreth këtij akti të rëndë.

Kontrolloni gjithashtu

Fati i zgjedhjeve në Shqipëri , ABC24.AL shfaq sondazhin

  Sipas disa kërkimeve të bëra nga ana jonë ,gjithashtu konktatet që kemi patur me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *