Vdekja e gjimnazistes/ Flasin shoqet që e shoqëruan në tualet, ja çfarë ndodhi më pas

[ad_1]

Detaje të reja bëhen të ditura lidhur me gjetjen e trupit të pajetë të një 17-vjeçareje në tualetin e shkollës “Murialdo”, Fier.

Sipas burimeve vajza ishte shoqëruar në tualet nga shoqet e saj pasi më parë u kishte thënë këtyre të fundit se nuk ndihej mirë. E ndërsa adoleshentja ndodhej në tualet ata kanë qëndruar në korridor duke e pritur.

Por për një moment shoqet e saj kanë dëgjuar një zhurmë kur ajo ka rënë. Kanë hapur deren e tualetit dhe e kanë gjetur pa ndenja. Nga ana tjetër vajzat kanë thirrur drejtuesit e shkollës për ti ndihmuar.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Tiranë, të miturën e zë korrenti

[ad_1] Një vajzë e mitur në Tiranë ka përfunduar në spital në një gjendje të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *