Vazhdon turneu për ping-pong te juniorët

0
117
blank
Gjigandi

Sot ka filluar turneu në ping-pong për top tetë te juniorët, ku pjesëmarrës kanë qenë tetë meshkuj dhe tetë femra nga të cilët po zhvillohet garë interesante.

Për këtë gjë ka folur edhe organizatori, Fadil Luta, i cili ka……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu